Мешканець Одещини став найстарішим нареченим року

94-річний чоловік з Одеської області став найстарішим нареченим

Понад 17 тисяч шлюбів зафіксували на Одещині у 2017 році – інформує видання FreshNews з посиланням на Головне управління статистики області.

Згідно з документами 17 тисяч 100 пар взяли шлюб. Якщо порівнювати із 2016-м роком, то кількість весіль зросла майже удвічі.

Найстаршому нареченому виповнилося 94 роки, а його обраниці – 84. Наймолодшій парі – по 17 и 16 років відповідно. Середній вік жінок, які взяли шлюб, близько 30 років.

Фото з сайту: pixabay.com

«Укрзалізниця» запускає новий маршрут Харків-Рахів

«Укрзалізниця» запускає новий маршрут

Новий залізничний маршрут №0150 «Харків-Рахів» з 10 грудня запускає «Укрзалізниця», про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Igor Korniychuk.

Потяг робитиме три зупинки на Прикарпатті: у Івано-Франківську, Яремчі, Ворохті. Більш детальну інформацію про те, де зупинятиметься поїзд, можна дізнатися на сайті «e-kassa».

Від 10 грудня 2017 року запроваджується новий графік руху потягів, згідно з яким передбачаються нові маршрути та напрямки.

Відомо, що новий транспорт буде ходити за напрямками: Івано-Франківськ – Чернігів, Київ – Запоріжжя, Харків – Рахів, Ужгород – Лисичанськ, Івано-Франківськ – Костянтинівка, Харків – Одеса, Одеса – Лисичанськ.

Крім того, на залізниці готують сполучення до Маріуполя.

29 жовтня 2017 року у перший рейс вирушав потяг «Львів-Одеса».