Мешканець Одещини став найстарішим нареченим року

94-річний чоловік з Одеської області став найстарішим нареченим

Понад 17 тисяч шлюбів зафіксували на Одещині у 2017 році – інформує видання FreshNews з посиланням на Головне управління статистики області.

Згідно з документами 17 тисяч 100 пар взяли шлюб. Якщо порівнювати із 2016-м роком, то кількість весіль зросла майже удвічі.

Найстаршому нареченому виповнилося 94 роки, а його обраниці – 84. Наймолодшій парі – по 17 и 16 років відповідно. Середній вік жінок, які взяли шлюб, близько 30 років.

Фото з сайту: pixabay.com

У міграційній службі можуть прискорити виготовлення закордонних паспортів

Додаткову лінію персоналізації документів планує запровадити Державна міграційна служба України

Додаткову лінію персоналізації документів планує запровадити Державна міграційна служба України, це, на думку, фахівців, зменшить час виготовлення закордонних паспортів, повідомили у тамтешній прес-службі.

У міграційній службі повідомили, – розпочата планова заміна сертифікатів на  поліграфкомбінаті «Україна». Вона має спричинити необхідність оновлення дати та повторне відправлення всіх даних для персоналізації паспортів, які раніше відправлялися міграційною службою.

Дані, за словами спеціалістів, будуть відвантажувати протягом кількох днів, однак передачу здійснюватимуть у тому ж порядку, у якому ці дані відвантажували раніше.

«Після повторного направлення в онлайн-сервісі «Перевірка оформлення паспорта» змінять дату відправлення даних на персоналізацію, але це жодним чином не вплине  ні на черговість, ні на строк персоналізації», – повідомили у службі.

Запустити додаткову лінію персоналізації паспортів на поліграфкомбінаті «Україна» планують уже в січні 2018 року.

За словами фахівців, лінія дасть можливість найближчим часом повернутися до планової видачі закордонних паспортів, у сім або двадцять робочих днів, усе залежатиме від суми адміністративного збору.

Фахівці міграційної служби не радять звертатися до посередників

У міграційній службі радять, поки є затримка у видачі паспортів, не планувати мандрів, якщо нема діючого паспорта на руках для виїзду за кордон.

Крім того, фахівці міграційної служби не рекомендують звертатися до посередників, які обіцяють дуже швидко виготовити документ.